Akademik Kadro

S.No Resim Unvanı Adı Soyadı Görevi / Program E-Posta
1 Dr. Öğr. Üyesi  Mehmet Erdem

Müdür

Makine ve Metal Teknolojileri

Bölüm Başkanı

mehmet.erdem@dpu.edu.tr
2 Öğr. Gör.  Akif Yılmaz

Müdür Yardımcısı

Elektrik

Bölüm Başkanı

akif.yilmaz@dpu.edu.tr
3 Öğr. Gör. Eyüp Irgat

Müdür Yardımcısı  

Bilgisayar Teknolojileri

Bölüm Başkan

eyup.irgat@dpu.edu.tr
4 Dr. Öğr. Üyesi  Ayşe Duran

Elektronik ve Otomasyon

Bölüm Başkanı

ayse.duran@dpu.edu.tr
5 Dr. Öğr. Üyesi  Derviş Gök

Kimya ve Kimyasal İşleme Teknolojileri

Bölüm Başkanı

dervis.gok@dpu.edu.tr
6 Dr. Öğr. Üyesi  Hediye Deniz Ada Kimya Teknolojisi Programı hdeniz.ada@dpu.edu.tr
7 Dr. Öğr. Üyesi  Kerim Karabacak Mekatronik Programı kerim.karabacak@dpu.edu.tr
8 Öğr.Gör.  Ali Telli

Mülkiyet Koruma ve Güvenlik

Bölüm Başkanı

ali.telli@dpu.edu.tr
9 Öğr. Gör.  Nuri Ceylan

Malzeme ve Malzeme İşleme Teknolojileri

Bölüm Başkanı

nuri.ceylan@dpu.edu.tr
10 Öğr. Gör.  Sadettin TOPÇU

İnşaat

Bölüm Başkanı

sadettin.topcu@dpu.edu.tr
11 Öğr. Gör.  Yılmaz Esenboğa

Bilgisayar Kullanımı

Bölüm Başkanı

yilmaz.esenboga@dpu.edu.tr
12 Öğr. Gör.  Abdullah Enis Yörü Elektronik Teknolojisi Programı aenis.yoru@dpu.edu.tr
13 Öğr. Gör.  Ahmet Köken Makine Programı ahmet.koken@dpu.edu.tr
14 Öğr. Gör.  Ali Rıza Ebeoğlu Mekatronik Programı alirıza.ebeoglu@dpu.edu.tr
15 Öğr. Gör.  Arzu Karaca Makine Programı arzu.akbulut@dpu.edu.tr
16 Öğr. Gör.  Bahar Özdomaniç Bilgisayar Programcılığı Programı bahar.ozdomanic@dpu.edu.tr
17 Öğr. Gör.  Bülent Buldu Sivil Savunma ve İtfaiyecilik bulent.buldu@dpu.edu.tr
18 Öğr. Gör. Cihan Yeşildağ Elektrik Programı cihan.yesildag@dpu.edu.tr
19 Öğr. Gör. Emre Safa Tengilimoğlu Sivil Savunma ve İtfaiyecilik emre.tengilimoglu@dpu.edu.tr
20 Öğr. Gör.  Fatma Tokyay Üstün Elektrik Programı fatma.tosun@dpu.edu.tr
21 Öğr. Gör.  Hüsnü Dönmez Yapı Denetimi Programı husnu.donmez@dpu.edu.tr
22 Öğr.Gör.  İbrahim Özcan Bilgisayar Operatörlüğü Programı ibrahim.ozcan@dpu.edu.tr
23 Öğr. Gör.  İsmail Alsaç Makine Programı ismail.alsac@dpu.edu.tr
24 Öğr. Gör.  Mehmet Ali Taş Bilgisayar Programcılığı Programı mali.tas@dpu.edu.tr
25 Öğr. Gör.  Muhammet Yalınbaş Yapı Denetimi Programı muhammet.yalinbas@dpu.edu.tr
26 Öğr. Gör.  Mustafa Ceyhun Erkoca Mekatronik Programı ceyhun.erkoca@dpu.edu.tr
27 Öğr. Gör.  Nuri Hakkı Afyon Kimya Teknolojisi Programı nhakki.afyon@dpu.edu.tr
28 Öğr. Gör.  Ömer Demir Bilgisayar Operatörlüğü Programı omer.demir@dpu.edu.tr
29 Öğr. Gör.  Özgür Özcan Sivil Savunma ve İtfaiyecilik Programı ozgur.ozcan@dpu.edu.tr
30 Öğr. Gör.  Remzi Beşiktaş Sivil Savunma ve İtfaiyecilik Programı remzi.besiktas@dpu.edu.tr
31

Öğr. Gör. Samet Giray Tunca Elektrik Programı

sgiray.tunca@dpu.edu.tr

32 Öğr. Gör.  Serkan Akan Bilgisayar Programcılığı Programı serkan.akan@dpu.edu.tr
33 Öğr. Gör. Uğur Kafkas İnşaat Teknolojisi Programı ugur.kafkas@dpu.edu.tr
34 Öğr. Gör.  Ümit Fatih Özkan Bilgisayar Programcılığı Programı ufatih.ozkan@dpu.edu.tr
35 Öğr. Gör.  Volkan Yayla Elektrik Programı volkan.yayla@dpu.edu.tr
36 Öğr. Gör.  Yılmaz Kapmaz Elektrik Programı yilmaz.kapmaz@dpu.edu.tr
37 Öğr. Gör.  Yüksel Bilgin Yapı Denetimi Programı yuksel.bilgin@dpu.edu.tr
Son Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2020, Perşembe