Akademik Kadro

Adı Soyadı Görevi E-Posta İç Hat IP
Dr.Öğr.Üyesi Mehmet Erdem Müdür mehmet.erdem@dpu.edu.tr 1113 6100
Öğr.Gör. Akif Yılmaz Müdür Yardımcısı akif.yilmaz@dpu.edu.tr 1117 6103
Öğr.Gör. Nuri Ceylan Müdür Yardımcısı   nuri.ceylan@dpu.edu.tr 1115 6104
Dr.Öğr.Üyesi Ayşe Duran Elektronik ve Otomasyon Bölüm Başkanı ayse.duran@dpu.edu.tr 1136 6190
Dr.Öğr.Üyesi Derviş Gök Kimya ve Kimyasal İşleme Teknolojileri Bölüm Başkanı dervis.gok@dpu.edu.tr 1274 6210
Dr.Öğr.Üyesi Mehmet Erdem Makine ve Metal Teknolojileri Bölüm Başkanı mehmet.erdem@dpu.edu.tr 1275 6100
Öğr.Gör. Akif Yılmaz Elektrik Bölüm Başkanı akif.yilmaz@dpu.edu.tr  1223 6103
Öğr.Gör. Eyüp Irgat Bilgisayar Teknolojileri Bölüm Başkanı eyüp.irgat@dpu.edu.tr 1126 6128/6160
Öğr.Gör. Nuri Ceylan Malzeme ve Malzeme İşleme Teknolojileri Bölüm Başkan nuri.ceylan@dpu.edu.tr 1288 6104
Öğr.Gör. Yılmaz Esenboğa Bilgisayar Kullanımı Bölüm Başkanı yilmaz.esenboga@dpu.edu.tr 1272 6150
Öğr.Gör. Mehmet Ali Arslanbaba İnşaat Bölüm Başkanı mali.arslanbaba@dpu.edu.tr 1182 6200
Öğr.Gör. Abdullah Enis Yörü Elektronik Teknolojisi Programı aenis.yoru@dpu.edu.tr 1271 6191
Öğr.Gör. Ahmet Köken Makine Programı ahmet.koken@dpu.edu.tr 1271 6245
Öğr.Gör. Ali Telli Sivil Savunma ve İtfaiyecilik Programı ali.telli@dpu.edu.tr 1218 6250
Öğr.Gör. Ali Rıza EBEOĞLU Mekatronik Programı alirıza.ebeoglu@dpu.edu.tr 1243 6240
Öğr.Gör. Arzu Akbulut Makine Programı arzu.akbullut@dpu.edu.tr 1269 6243
Öğr.Gör. Bahar Özdomaniç Bilgisayar Programcılığı Programı bahar.ozdomanic@dpu.edu.tr 1267 6152
Öğr.Gör. Bülent BULDU Sivil Savunma ve İtfaiyecilik bulent.buldu@dpu.edu.tr 1285 6161
Öğr.Gör. Fatma TOKYAY ÜSTÜN Elektrik Programı fatma.tosun@dpu.edu.tr 1267 6174
Dr.Öğr.Üyesi Hediye Deniz Ada Kimya Teknolojisi Programı hdeniz.ada@dpu.edu.tr 1269 6211
Öğr.Gör. Hüsnü Dönmez Yapı Denetimi Programı husnu.donmez@dpu.edu.tr 1262 6202
Öğr.Gör. İbrahim Özcan Bilgisayar Operatörlüğü Programı ibrahim.ozcan@dpu.edu.tr 1248 6154
Öğr.Gör. İsmail ALSAÇ Makine Programı ismail.alsac@dpu.edu.tr 1284 6244
Öğr.Gör.Dr. Kerim Karabacak Mekatronik Programı kerim.karabacak@dpu.edu.tr 1247 6242
Öğr.Gör. Mehmet Ali Taş Bilgisayar Programcılığı Programı mali.tas@dpu.edu.tr 1270 6155
Öğr.Gör. Muhammet Yalınbaş Yapı Denetimi Programı muhammet.yalinbas@dpu.edu.tr 1159 6204
Öğr.Gör. Mustafa Ceyhun Erkoca Mekatronik Programı ceyhun.erkoca@dpu.edu.tr 1268 6241
Öğr.Gör. Nuri Hakkı Afyon Kimya Teknolojisi Programı nhakki.afyon@dpu.edu.tr 1130 6180
Öğr.Gör. Ömer Demir Bilgisayar Operatörlüğü Programı omer.demir@dpu.edu.tr 1270 6151
Öğr.Gör. Özgür ÖZCAN Sivil Savunma ve İtfaiyecilik Programı ozgur.ozcan@dpu.edu.tr 1243 6251
Öğr.Gör. Remzi Beşiktaş Sivil Savunma ve İtfaiyecilik Programı remzi.besiktas@dpu.edu.tr 1130 6252
Öğr.Gör. Sadettin Topçu İnşaat Teknolojisi Programı sadettin.topcu@@dpu.edu.tr 1159 6203
Öğr.Gör. Serkan AKAN Bilgisayar Programcılığı Programı serkan.akan@dpu.edu.tr 1265 6156
Öğr.Gör. Ümit Fatih Özkan Bilgisayar Programcılığı Programı ufatih.ozkan@dpu.edu.tr 1243 6153
Öğr.Gör. Volkan Yayla Elektrik Programı volkan.yayla@dpu.edu.tr 1265 6171
Öğr.Gör. Yılmaz Kapmaz Elektrik Programı yilmaz.kapmaz@dpu.edu.tr 1265 6172
Öğr.Gör. Yüksel Bilgin Yapı Denetimi Programı yuksel.bilgin@dpu.edu.tr 1243 6201
Son Güncelleme Tarihi: