Akademik Kadro

Resim Unvanı Adı Soyadı Görevi / Program E-Posta
Dr.Öğr.Üyesi  Mehmet Erdem

Müdür

Makine ve Metal Teknolojileri

Bölüm Başkanı

mehmet.erdem@dpu.edu.tr
Öğr.Gör.  Akif Yılmaz

Müdür Yardımcısı

Elektrik

Bölüm Başkanı

akif.yilmaz@dpu.edu.tr
Öğr.Gör.  Nuri Ceylan

Müdür Yardımcısı  

Malzeme ve Malzeme İşleme Teknolojileri

Bölüm Başkan

nuri.ceylan@dpu.edu.tr
Dr.Öğr.Üyesi  Ayşe Duran

Elektronik ve Otomasyon

Bölüm Başkanı

ayse.duran@dpu.edu.tr
Dr.Öğr.Üyesi  Derviş Gök

Kimya ve Kimyasal İşleme Teknolojileri

Bölüm Başkanı

dervis.gok@dpu.edu.tr
Öğr.Gör.  Ali Telli

Mülkiyet Koruma ve Güvenlik

Bölüm Başkanı

ali.telli@dpu.edu.tr
Öğr.Gör.  Eyüp Irgat

Bilgisayar Teknolojileri

Bölüm Başkanı

eyüp.irgat@dpu.edu.tr
Öğr.Gör.  Mehmet Ali Arslanbaba

İnşaat

Bölüm Başkanı

mali.arslanbaba@dpu.edu.tr
Öğr.Gör.  Yılmaz Esenboğa

Bilgisayar Kullanımı

Bölüm Başkanı

yilmaz.esenboga@dpu.edu.tr
Öğr.Gör.  Abdullah Enis Yörü Elektronik Teknolojisi Programı aenis.yoru@dpu.edu.tr
Öğr.Gör.  Ahmet Köken Makine Programı ahmet.koken@dpu.edu.tr
Öğr.Gör.  Ali Rıza Ebeoğlu Mekatronik Programı alirıza.ebeoglu@dpu.edu.tr
Öğr.Gör.  Arzu Akbulut Makine Programı arzu.akbullut@dpu.edu.tr
Öğr.Gör.  Bahar Özdomaniç Bilgisayar Programcılığı Programı bahar.ozdomanic@dpu.edu.tr
Öğr.Gör.  Bülent Buldu Sivil Savunma ve İtfaiyecilik bulent.buldu@dpu.edu.tr
Öğr.Gör.  Fatma Tokyay Üstün Elektrik Programı fatma.tosun@dpu.edu.tr
Dr.Öğr.Üyesi  Hediye Deniz Ada Kimya Teknolojisi Programı hdeniz.ada@dpu.edu.tr
Öğr.Gör.  Hüsnü Dönmez Yapı Denetimi Programı husnu.donmez@dpu.edu.tr
Öğr.Gör.  İbrahim Özcan Bilgisayar Operatörlüğü Programı ibrahim.ozcan@dpu.edu.tr
Öğr.Gör.  İsmail Alsaç Makine Programı ismail.alsac@dpu.edu.tr
Öğr.Gör.Dr.  Kerim Karabacak Mekatronik Programı kerim.karabacak@dpu.edu.tr
Öğr.Gör.  Mehmet Ali Taş Bilgisayar Programcılığı Programı mali.tas@dpu.edu.tr
Öğr.Gör.  Öğr.Gör. Muhammet Yalınbaş Yapı Denetimi Programı muhammet.yalinbas@dpu.edu.tr
Öğr.Gör.  Mustafa Ceyhun Erkoca Mekatronik Programı ceyhun.erkoca@dpu.edu.tr
Öğr.Gör.  Nuri Hakkı Afyon Kimya Teknolojisi Programı nhakki.afyon@dpu.edu.tr
Öğr.Gör.  Ömer Demir Bilgisayar Operatörlüğü Programı omer.demir@dpu.edu.tr
Öğr.Gör.  Özgür Özcan Sivil Savunma ve İtfaiyecilik Programı ozgur.ozcan@dpu.edu.tr
Öğr.Gör.  Remzi Beşiktaş Sivil Savunma ve İtfaiyecilik Programı remzi.besiktas@dpu.edu.tr
  Öğr.Gör.  Reyhan Başar Elektrik Programı reyhan.basar@dpu.edu.tr
Öğr.Gör.  Sadettin Topçu İnşaat Teknolojisi Programı sadettin.topcu@dpu.edu.tr
Öğr.Gör.  Serkan Akan Bilgisayar Programcılığı Programı serkan.akan@dpu.edu.tr
  Öğr.Gör.  Ümit Fatih Özkan Bilgisayar Programcılığı Programı ufatih.ozkan@dpu.edu.tr
  Öğr.Gör.  Volkan Yayla Elektrik Programı volkan.yayla@dpu.edu.tr
Öğr.Gör.  Yılmaz Kapmaz Elektrik Programı yilmaz.kapmaz@dpu.edu.tr
Öğr.Gör.  Yüksel Bilgin Yapı Denetimi Programı yuksel.bilgin@dpu.edu.tr
Son Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2018, Salı