Alt Çalışma Gurupları

ALT ÇALIŞMA GRUPLARI

 

AR-GE ALT ÇALIŞMA GRUBU
Sıra No Unvanı Adı Soyadı Görevi
1 Dr.Öğr.Üyesi Derviş Gök Koordinatör
2 Öğr.Gör. Nuri Hakkı Afyon Kimya Laboratuvarından Sorumlu Üye
3 Öğr.Gör. Bülent Buldu İtfaiye Laboratuvarından Sorumlu Üye
4 Öğr.Gör. Hüsnü Dönmez İnşaat Laboratuvarından Sorumlu Üye
5 Öğr.Gör. Ahmet Köken Makine Laboratuvarından Sorumlu Üye
6 Öğr.Gör. Volkan Yayla Elektrik Laboratuvarından Sorumlu Üye
7 Öğr.Gör. Eyüp Irgat Elektronik Laboratuvarından Sorumlu Üye
8 Öğr.Gör. Ümit Fatih Özkan Bilgisayar Laboratuvarlarından Sorumlu Üye
9 Öğr.Gör. Mustafa Ceyhun Erkoca Sanayi İşbirliğinden Sorumlu Üye
10 Tekniker Yaşar Tahsin Ersoy Bilgisayar Laboratuvarlarından Sorumlu Üye
11 Teknisyen Refik Çalışkan Elektrik Laboratuvarından Sorumlu Üye
12 Teknisyen Hüseyin Yazgan Makine Laboratuvarından Sorumlu Üye

 

KALİTE GÜVENCE SİSTEMİ ALT ÇALIŞMA GRUBU
Sıra No Unvanı Adı Soyadı Görevi
1 Dr.Öğr.Üyesi Mehmet Erdem Koordinatör
2 Öğr.Gör. Nuri Ceylan Atölye ve Laboratuvar Kalibrasyonlarından Sorumlu Üye
3 Dr.Öğr.Üyesi Hediye Deniz Ada Kimya Bölümü Akreditasyon Sorumlu Üyesi
4 Öğr.Gör. Yılmaz Esenboğa Bilgisayar Kullanımı Bölümü Akreditasyon Sorumlu Üyesi
5 Öğr.Gör. Ali Telli Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü Akreditasyon Sorumlu Üyesi
6 Öğr.Gör. Akif Yılmaz Elektrik ve Enerji Bölümü Akreditasyon Sorumlu Üyesi
7 Dr.Öğr.Üyesi Ayşe Duran Elektronik ve Otomasyon Bölümü Akreditasyon Sorumlu Üyesi
8 Öğr.Gör. Eyüp Irgat Bilgisayar Teknolojileri Bölümü Akreditasyon Sorumlu Üyesi
9 Öğr.Gör. Mehmet Ali Arslanbaba İnşaat Bölümü Akreditasyon Sorumlu Üyesi

 

WEB SAYFASI VE BOLOGNA BİLGİLERİ GÜNCELLEME ALT ÇALIŞMA GRUBU
Sıra No Unvanı Adı Soyadı Görevi
1 Öğr.Gör. Eyüp Irgat Koordinatör
2 Öğr.Gör. İbrahim Özcan Üye
3 Öğr.Gör. Serkan Akan Üye
4 Öğr.Gör. Mehmet Ali Taş Üye
5 Öğr.Gör. Abdullah Enis Yörü Üye
6 Bilgisayar İşletmeni Yasin Sünme Üye

 

EĞİTİM VE ÖĞRETİM ALT ÇALIŞMA GRUBU
Sıra No Unvanı Adı Soyadı Görevi
1 Öğr.Gör. Akif Yılmaz Koordinatör
2 Dr.Öğr.Üyesi Mehmet Erdem Üye
3 Öğr.Gör. Eyüp Irgat Üye
4 Öğr.Gör. Yılmaz Esenboğa Üye
5 Öğr.Gör. Mehmet Ali Arslanbaba Üye
6 Öğr.Gör. Muhammed Yalınbaş Üye
7 Dr.Öğr.Üyesi Ayşe Duran Üye
8 Öğr.Gör. İbrahim Özcan DPÜKAMER Sorumlu Üyesi
9 Bilgisayar İşletmeni Hüseyin Cenkiz Üye
10 Memur Hamza Bayır Üye

 

YÖNETİM SİSTEMİ ALT ÇALIŞMA GRUBU
Sıra No Unvanı Adı Soyadı Görevi
1 Öğr.Gör. Yılmaz Esenboğa Koordinatör
2 Öğr.Gör. Sadettin Topçu Üye
3 Öğr.Gör. Arzu Akbulut Üye
4 Öğr.Gör. Özgür Özcan Üye
5 Öğr.Gör. Ali Rıza Ebeoğlu Üye
6 Öğr.Gör. Yılmaz Kapmaz Üye
7 Öğr.Gör. Fatma Tokyay Üstün Üye
8 Yüksekokul Sekreteri Hüseyin Mermerkaya Üye
9 Sözleşmeli Memur Osman Nazlı Üye

 

MEVCUT DURUM VE MEMNUNİYET ANALİZİ ALT ÇALIŞMA GRUBU
Sıra No Unvanı Adı Soyadı Görevi
1 Öğr.Gör. Ali Telli Koordinatör
2 Öğr.Gör. Remzi Beşiktaş Üye
3 Öğr.Gör. Bahar Özdomaniç Üye
4 Öğr.Gör. Ömer Demir Üye
5 Öğr.Gör. İsmail Alsaç Üye
6 Öğr.Gör. Yüksel Bilgin Üye
7 Öğr.Gör.Dr. Kerim Karabacak Üye

 

 

Son Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2019, Perşembe