2023-2024 Bahar Dönemi Vize Mazeret Sınav Takvimi

2023-2024 Bahar Dönemi Vize Mazeret sınavları 13-18 Mayıs tarihleri arasında ders saatinde yapılacaktır.

Kabul edilen Mazeretli öğrenci listesi.

Öğrenci No_5771 Adı_5771 Soyadı_5771 Öğrenci Programı_5771 Şb_5771 D.Kodu_5771 Ders Adı_5771 Öğretim Elemanı_5771
202051441014 ABDİ CEBER Bilgisayar Operatörlüğü 1 516022002[514412002] Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II (Uzaktan Öğretim) Dr. Öğr. Üyesi HASAN YAPICI
202351501017 ABDULLAH SELMAN ÖZDEMİR Bilgisayar Programcılığı 1 516022002[515012002] Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II (Uzaktan Öğretim) Dr. Öğr. Üyesi HASAN YAPICI
202251501019 ADEM ÇAMBEL Bilgisayar Programcılığı 1 515014863 İş Sağlığı ve Güvenliği (Seçmeli Ders) Öğr. Gör. MEHMET ALİ TAŞ
202351531036 AHMET BİCAN KARAKAYA Elektrik 1 515312161 Hidrolik Pnömatik Dr. Öğr. Üyesi NURİ CEYLAN
202351531036 AHMET BİCAN KARAKAYA Elektrik 1 515312163 Alternatif Akım Devreleri Öğr. Gör. YILMAZ KAPMAZ
202351531036 AHMET BİCAN KARAKAYA Elektrik 1 515312164 Transformatörler ve Doğru Akım Makineleri Öğr. Gör. AKİF YILMAZ
202151502026 AHMET HAKAN DEMİR Bilgisayar Programcılığı(İÖ) 1 515014858[515024858] Mobil Programlama (Seçmeli Ders) Öğr. Gör. ÜMİT FATİH ÖZKAN
202151502026 AHMET HAKAN DEMİR Bilgisayar Programcılığı(İÖ) 1 515024180 İnternet Programcılığı II Öğr. Gör. ÜMİT FATİH ÖZKAN
202351632032 ALİ KARAHAN Sivil Savunma ve İtfaiyecilik (İÖ) 1 516322108 Yanma ve Yangın Bilgisi Öğr. Gör. BÜLENT BULDU
202351501019 AMİNE YÜKSEL Bilgisayar Programcılığı 1 515012160 Veri Tabanı I Öğr. Gör. SERKAN AKAN
202351501019 AMİNE YÜKSEL Bilgisayar Programcılığı 1 515012161 Web Editörü Öğr. Gör. SERKAN AKAN
202351501019 AMİNE YÜKSEL Bilgisayar Programcılığı 1 515012163 Grafik ve Animasyon II Öğr. Gör. MEHMET ALİ TAŞ
202251572032 ASLI SAVUR İnşaat Teknolojisi(İÖ) 1 515724851 Bilgisayar Destekli Tasarım (Seçmeli Ders) Öğr. Gör. Muhammet Yalınbaş
202351631056 ATABERK YILDIRIM Sivil Savunma ve İtfaiyecilik 1 515012006[516322006] İngilizce II (Uzaktan Öğretim) Dr. Öğr. Üyesi SEZGİ ÖZTOP HANER
202251531038 ATAHAN KIRCI Elektrik 1 515314181 Elektrik Enerjisi İletimi ve Dağıtımı Öğr. Gör. VOLKAN YAYLA
202351321005 BEYZA KARAKIŞ Kimya Teknolojisi 1 516012002[513212002] Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II (Uzaktan Öğretim) Dr. Öğr. Üyesi ZABİT ACER
202351321005 BEYZA KARAKIŞ Kimya Teknolojisi 1 513212160 Matematik II Öğr. Gör. YILMAZ KAPMAZ
202251322007 BEYZA ABANOZ Kimya Teknolojisi(İÖ) 1 513222161 Genel Kimya II Öğr. Gör. NURİ HAKKI AFYON
202351601008 BURAK KARA Makine 1 516012002 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II (Uzaktan Öğretim) Dr. Öğr. Üyesi ZABİT ACER
202151571023 BUSE ERGELDİ İnşaat Teknolojisi 1 515714852 Atık Sular (Seçmeli Ders) Doç. Dr. CÜNEYT YAVUZ
202351571004 DENİZ YILMAZ İnşaat Teknolojisi 1 516022002[515712002] Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II (Uzaktan Öğretim) Dr. Öğr. Üyesi HASAN YAPICI
202351571004 DENİZ YILMAZ İnşaat Teknolojisi 1 515022004[515712004] Türk Dili II (Uzaktan Öğretim) Öğr. Gör. KAZIBAN DÖNMEZ
202351571004 DENİZ YILMAZ İnşaat Teknolojisi 1 515712161 Yapı Teknolojisi II Doç. Dr. CÜNEYT YAVUZ
202351571004 DENİZ YILMAZ İnşaat Teknolojisi 1 515712164 Meslek Resmi Öğr. Gör. Muhammet Yalınbaş
202351532035 ELİF UÇAN Elektrik(İÖ) 1 515322164 Transformatörler ve Doğru Akım Makineleri Öğr. Gör. AKİF YILMAZ
202351532035 ELİF UÇAN Elektrik(İÖ) 1 515322002 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II (Uzaktan Öğretim) Dr. Öğr. Üyesi HASAN YAPICI
202351321026 EMİRHAN CENGİZ Kimya Teknolojisi 1 516012006[513212006] İngilizce II (Uzaktan Öğretim) Dr. Öğr. Üyesi SEZGİ ÖZTOP HANER
202351631067 ERKAN YAMAN Sivil Savunma ve İtfaiyecilik 1 515012002[516312002] Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II (Uzaktan Öğretim) Dr. Öğr. Üyesi ZABİT ACER
202351631067 ERKAN YAMAN Sivil Savunma ve İtfaiyecilik 1 516012006[516312006] İngilizce II (Uzaktan Öğretim) Dr. Öğr. Üyesi SEZGİ ÖZTOP HANER
202351631067 ERKAN YAMAN Sivil Savunma ve İtfaiyecilik 1 515322004[516312004] Türk Dili II (Uzaktan Öğretim) Öğr. Gör. KAZIBAN DÖNMEZ
202251572028 FATİH ÖZDEL İnşaat Teknolojisi(İÖ) 1 516022006[515722006] İngilizce II (Uzaktan Öğretim) Dr. Öğr. Üyesi SEZGİ ÖZTOP HANER
202251572028 FATİH ÖZDEL İnşaat Teknolojisi(İÖ) 1 515012004[515722004] Türk Dili II (Uzaktan Öğretim) Öğr. Gör. KAZIBAN DÖNMEZ
202251632021 FEYZA KAŞAN Sivil Savunma ve İtfaiyecilik (İÖ) 1 516324951 Arazide Arama Kurtarma Bilgisi (Seçmeli Ders) Öğr. Gör. EMRE SAFA TENGİLİMOĞLU
202251631011 FURKAN ÖZER Sivil Savunma ve İtfaiyecilik 1 516312108 Yanma ve Yangın Bilgisi Öğr. Gör. BÜLENT BULDU
202251631801 HABİP KORKMAZ Sivil Savunma ve İtfaiyecilik 1 515022004[516312004] Türk Dili II (Uzaktan Öğretim) Öğr. Gör. KAZIBAN DÖNMEZ
202251631801 HABİP KORKMAZ Sivil Savunma ve İtfaiyecilik 1 516314903 Yangın ve Arama Kurtarma Kriminolojisi (Seçmeli Ders) Öğr. Gör. EMRE SAFA TENGİLİMOĞLU
202251572002 HALİL BALAN İnşaat Teknolojisi(İÖ) 1 515722160 Beton Teknolojisi Öğr. Gör. Muhammet Yalınbaş
202351502038 HALUK YAĞIZ GÜNAL Bilgisayar Programcılığı(İÖ) 1 515022163 Grafik ve Animasyon II Öğr. Gör. MEHMET ALİ TAŞ
202351501057 HÜSEYİN ARLI Bilgisayar Programcılığı 1 515012160 Veri Tabanı I Öğr. Gör. SERKAN AKAN
202351501057 HÜSEYİN ARLI Bilgisayar Programcılığı 1 515012161 Web Editörü Öğr. Gör. SERKAN AKAN
202351501062 İBRAHİM DALKILIÇ Bilgisayar Programcılığı 1 515012006 İngilizce II (Uzaktan Öğretim) Dr. Öğr. Üyesi SEZGİ ÖZTOP HANER
202351501062 İBRAHİM DALKILIÇ Bilgisayar Programcılığı 1 515012002 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II (Uzaktan Öğretim) Dr. Öğr. Üyesi ZABİT ACER
202351501062 İBRAHİM DALKILIÇ Bilgisayar Programcılığı 1 515012004 Türk Dili II (Uzaktan Öğretim) Öğr. Gör. KAZIBAN DÖNMEZ
202151531020 İBRAHİM ALTIN Elektrik 1 515312004 Türk Dili II (Uzaktan Öğretim) Öğr. Gör. KAZIBAN DÖNMEZ
202251531027 İLHAN AKGÜL Elektrik 1 515314181 Elektrik Enerjisi İletimi ve Dağıtımı Öğr. Gör. VOLKAN YAYLA
202251571049 İSMAİL POLAT İnşaat Teknolojisi 1 515714850 Zemin Mekaniği II (Seçmeli Ders) Dr. Öğr. Üyesi SADETTİN TOPÇU
202351502014 MEHMET EMRE DEMİRTAŞ Bilgisayar Programcılığı(İÖ) 1 515012002[515022002] Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II (Uzaktan Öğretim) Dr. Öğr. Üyesi ZABİT ACER
202251632014 MEHMET ŞEVKİ DEĞNEK Sivil Savunma ve İtfaiyecilik (İÖ) 1 516324803 Tehlikeli Yük Taşımacılığı (Seçmeli Ders) Öğr. Gör. BÜLENT BULDU
202251612022 MERT EYMEN ŞENTUNA Mekatronik(İÖ) 1 516114853[516124853] Endüstriyel Robotlar (Seçmeli Ders) Öğr. Gör. Mustafa Ceyhun Erkoca
202251612022 MERT EYMEN ŞENTUNA Mekatronik(İÖ) 1 516112163[516122163] Mekatronik Sistemler Öğr. Gör. Mustafa Ceyhun Erkoca
202351601009 MESUT AKKAYA Makine 1 515012002[516012002] Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II (Uzaktan Öğretim) Dr. Öğr. Üyesi ZABİT ACER
202351601009 MESUT AKKAYA Makine 1 516012160 Bilgisayar Destekli Çizim II Öğr. Gör. Dr. AHMET KÖKEN
202251631039 MUHAMMED ŞAHALİ SARICALAR Sivil Savunma ve İtfaiyecilik 1 516314951 Arazide Arama Kurtarma Bilgisi (Seçmeli Ders) Öğr. Gör. EMRE SAFA TENGİLİMOĞLU
202351211020 MUHAMMET ÖZENÇ Yapı Denetimi 1 512112761 Bilgisayarlı Meslek Resim (Seçmeli Ders) Öğr. Gör. Muhammet Yalınbaş
202351611018 MURAT SELÇUK Mekatronik 1 515022002[516112002] Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II (Uzaktan Öğretim) Dr. Öğr. Üyesi HASAN YAPICI
202351572022 MURAT EREN KÖKÇÜOĞLU İnşaat Teknolojisi(İÖ) 1 515722161 Yapı Teknolojisi II Doç. Dr. CÜNEYT YAVUZ
202351572022 MURAT EREN KÖKÇÜOĞLU İnşaat Teknolojisi(İÖ) 1 515012002[515722002] Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II (Uzaktan Öğretim) Dr. Öğr. Üyesi ZABİT ACER
202251531018 MUSTAFA KULALI Elektrik 1 515314181 Elektrik Enerjisi İletimi ve Dağıtımı Öğr. Gör. VOLKAN YAYLA
202251602710 MÜMİN TEVRAN Makine(İÖ) 1 516024851 İş Sağlığı ve Güvenliği (Seçmeli Ders) Dr. Öğr. Üyesi NURİ CEYLAN
202251602710 MÜMİN TEVRAN Makine(İÖ) 1 516022164 Mukavemet Dr. Öğr. Üyesi MEHMET ERDEM
202351502004 NAZLI YILMAZ Bilgisayar Programcılığı(İÖ) 1 515014182[515024182] Nesne Tabanlı Programlama II Öğr. Gör. ÜMİT FATİH ÖZKAN
202351531046 ÖMER KINGIN Elektrik 1 515312002 Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II (Uzaktan Öğretim) Dr. Öğr. Üyesi ZABİT ACER
112151322015 RAHMA IDRISS MOUSSA Kimya Teknolojisi(İÖ) 1 513222163 Fizikokimya Dr. Öğr. Üyesi HEDİYE DENİZ ADA
202351602013 RAMAZAN KARAGÖZ Makine(İÖ) 1 516022162 Makine Meslek Resmi Öğr. Gör. ARZU KARACA
202251571014 SATI KURNAZ KURT İnşaat Teknolojisi 1 515712160 Beton Teknolojisi Öğr. Gör. Muhammet Yalınbaş
202251571014 SATI KURNAZ KURT İnşaat Teknolojisi 1 515714863 Deprem Bilgisi (Seçmeli Ders) Doç. Dr. CÜNEYT YAVUZ
202251571014 SATI KURNAZ KURT İnşaat Teknolojisi 1 515714851 Bilgisayar Destekli Tasarım (Seçmeli Ders) Öğr. Gör. Muhammet Yalınbaş
202251531047 SELAHATTİN ÖZKARAŞIN Elektrik 1 515314181 Elektrik Enerjisi İletimi ve Dağıtımı Öğr. Gör. VOLKAN YAYLA
202351501039 SEMİH ÇELİK Bilgisayar Programcılığı 1 515012006 İngilizce II (Uzaktan Öğretim) Dr. Öğr. Üyesi SEZGİ ÖZTOP HANER
202351501039 SEMİH ÇELİK Bilgisayar Programcılığı 1 515022004[515012004] Türk Dili II (Uzaktan Öğretim) Öğr. Gör. KAZIBAN DÖNMEZ
202351501039 SEMİH ÇELİK Bilgisayar Programcılığı 1 515322002[515012002] Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II (Uzaktan Öğretim) Dr. Öğr. Üyesi HASAN YAPICI
202251632043 SEVDA ÇOBAN Sivil Savunma ve İtfaiyecilik (İÖ) 1 516324803 Tehlikeli Yük Taşımacılığı (Seçmeli Ders) Öğr. Gör. BÜLENT BULDU
202251632043 SEVDA ÇOBAN Sivil Savunma ve İtfaiyecilik (İÖ) 1 516314116[516324116] Afet ve Acil Durum Yönetimi Öğretim Elemanı NURETTİN HAVUTÇU
202251632043 SEVDA ÇOBAN Sivil Savunma ve İtfaiyecilik (İÖ) 1 516314117[516324117] KBRN Saldırı ve Kazaları Öğretim Elemanı NURETTİN HAVUTÇU
202251632043 SEVDA ÇOBAN Sivil Savunma ve İtfaiyecilik (İÖ) 1 516314903[516324903] Yangın ve Arama Kurtarma Kriminolojisi (Seçmeli Ders) Öğr. Gör. EMRE SAFA TENGİLİMOĞLU
202351632801 SEYDİ AHMET YILMAZ Sivil Savunma ve İtfaiyecilik (İÖ) 1 516322106 Fizik Öğr. Gör. YILMAZ KAPMAZ
202351612034 SÜHAN YÜCEL Mekatronik(İÖ) 1 515022002[516122002] Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II (Uzaktan Öğretim) Dr. Öğr. Üyesi HASAN YAPICI
202351612034 SÜHAN YÜCEL Mekatronik(İÖ) 1 KP5157101[KP5161201] Kariyer Planlaması (Uzaktan Öğretim) Öğr. Gör. Muhammet Yalınbaş
202351612034 SÜHAN YÜCEL Mekatronik(İÖ) 1 516122160 Alternatif Akım Devre Analizi Doç. Dr. AYŞE DURAN
202351612034 SÜHAN YÜCEL Mekatronik(İÖ) 1 516122162 Teknik ve Meslek Resmi Öğr. Gör. Mustafa Ceyhun Erkoca
202351612034 SÜHAN YÜCEL Mekatronik(İÖ) 1 516122164 Sayısal Elektronik Öğr. Gör. Abdullah Enis Yörü
202251631043 SÜLEYMAN YALÇIN Sivil Savunma ve İtfaiyecilik 1 516314116 Afet ve Acil Durum Yönetimi Öğretim Elemanı NURETTİN HAVUTÇU
202251631043 SÜLEYMAN YALÇIN Sivil Savunma ve İtfaiyecilik 1 516314117 KBRN Saldırı ve Kazaları Öğretim Elemanı NURETTİN HAVUTÇU
202251631043 SÜLEYMAN YALÇIN Sivil Savunma ve İtfaiyecilik 1 516314903 Yangın ve Arama Kurtarma Kriminolojisi (Seçmeli Ders) Öğr. Gör. EMRE SAFA TENGİLİMOĞLU
202351571022 ŞERİFE NUR UYSAL İnşaat Teknolojisi 1 516022002[515712002] Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II (Uzaktan Öğretim) Dr. Öğr. Üyesi HASAN YAPICI
202351571022 ŞERİFE NUR UYSAL İnşaat Teknolojisi 1 515712161 Yapı Teknolojisi II Doç. Dr. CÜNEYT YAVUZ
202351612024 VEFA KUŞELİ Mekatronik(İÖ) 1 515312004[516122004] Türk Dili II (Uzaktan Öğretim) Öğr. Gör. KAZIBAN DÖNMEZ
202351612024 VEFA KUŞELİ Mekatronik(İÖ) 1 516012002[516122002] Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II (Uzaktan Öğretim) Dr. Öğr. Üyesi ZABİT ACER
202351612024 VEFA KUŞELİ Mekatronik(İÖ) 1 516012006[516122006] İngilizce II (Uzaktan Öğretim) Dr. Öğr. Üyesi SEZGİ ÖZTOP HANER
202351612024 VEFA KUŞELİ Mekatronik(İÖ) 1 KP5154101[KP5161201] Kariyer Planlaması (Uzaktan Öğretim) Dr. Öğr. Üyesi KERİM KARABACAK
202351612024 VEFA KUŞELİ Mekatronik(İÖ) 1 516122161 Malzeme Teknolojisi Öğr. Gör. ALİ RIZA EBEOĞLU
202351612024 VEFA KUŞELİ Mekatronik(İÖ) 1 516122160 Alternatif Akım Devre Analizi Doç. Dr. AYŞE DURAN
202351612024 VEFA KUŞELİ Mekatronik(İÖ) 1 516122162 Teknik ve Meslek Resmi Öğr. Gör. Mustafa Ceyhun Erkoca
202351612024 VEFA KUŞELİ Mekatronik(İÖ) 1 516122163 Mekatronik Sistemler Öğr. Gör. Mustafa Ceyhun Erkoca
202351612024 VEFA KUŞELİ Mekatronik(İÖ) 1 516122164 Sayısal Elektronik Öğr. Gör. Abdullah Enis Yörü
202351611041 YAREN YETİM Mekatronik 1 516112163 Mekatronik Sistemler Öğr. Gör. Mustafa Ceyhun Erkoca
202251321703 YASİN HANCI Kimya Teknolojisi 1 513212163 Fizikokimya Dr. Öğr. Üyesi HEDİYE DENİZ ADA
202251631001 YUSUF BİLİR Sivil Savunma ve İtfaiyecilik 1 516314117 KBRN Saldırı ve Kazaları Öğretim Elemanı NURETTİN HAVUTÇU
202351602040 YUSUF BARAN DEMİR Makine(İÖ) 1 516022162 Makine Meslek Resmi Öğr. Gör. ARZU KARACA
202351602040 YUSUF BARAN DEMİR Makine(İÖ) 1 516022164 Mukavemet Dr. Öğr. Üyesi MEHMET ERDEM
202351602040 YUSUF BARAN DEMİR Makine(İÖ) 1 515012002[516022002] Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi II (Uzaktan Öğretim) Dr. Öğr. Üyesi ZABİT ACER
202351602040 YUSUF BARAN DEMİR Makine(İÖ) 1 515022004[516022004] Türk Dili II (Uzaktan Öğretim) Öğr. Gör. KAZIBAN DÖNMEZ
202351602040 YUSUF BARAN DEMİR Makine(İÖ) 1 515322006[516022006] İngilizce II (Uzaktan Öğretim) Dr. Öğr. Üyesi SEZGİ ÖZTOP HANER
202351442016 ZİYA AYIRTÇI Bilgisayar Operatörlüğü (İÖ) 1 514422162 İletişim Altyapısı ve Sistem Tasarımı Öğr. Gör. YILMAZ ESENBOĞA
09 Mayıs 2024, Perşembe / 3274 defa okundu.