Akademik Kadro

Adı Soyadı Görevi E-Posta İç Hat
Doç.Dr. Yılmaz KOÇAK Müdür yilmaz.kocak@dpu.edu.tr 1114
Öğr.Gör. Akif Yılmaz Müdür Yardımcısı akif.yilmaz@dpu.edu.tr 1115
Öğr.Gör. Nuri Ceylan Müdür Yardımcısı   nuri.ceylan@dpu.edu.tr 1116
Doç.Dr. Yılmaz Koçak İnşaat Bölüm Başkanı yilmaz.kocak@dpu.edu.tr 1246
Yrd.Doç.Dr. Ayşe Duran Elektronik ve Otomasyon Bölüm Başkanı ayse.duran@dpu.edu.tr 1136
Yrd.Doç.Dr. Derviş Gök Kimya ve Kimyasal İşleme Teknolojileri Bölüm Başkanı dervis.gok@dpu.edu.tr 1274
Yrd.Doç.Dr. Mehmet Erdem Makine ve Metal Teknolojileri Bölüm Başkanı mehmet.erdem@dpu.edu.tr 1275
Öğr.Gör. Akif Yılmaz Elektrik Bölüm Başkanı akif.yilmaz@dpu.edu.tr  1223
Öğr.Gör. Eyüp Irgat Bilgisayar Teknolojileri Bölüm Başkanı eyüp.irgat@dpu.edu.tr 1126
Öğr.Gör. Nuri Ceylan Malzeme ve Malzeme İşleme Teknolojileri Bölüm Başkan nuri.ceylan@dpu.edu.tr 1288
Öğr.Gör. Yılmaz Esenboğa Bilgisayar Kullanımı Bölüm Başkanı yilmaz.esenboga@dpu.edu.tr 1272
Öğr.Gör. Abdullah Enis Yörü Elektronik Teknolojisi Programı aenis.yoru@dpu.edu.tr 1271
Öğr.Gör. Ahmet Köken Makine Programı ahmet.koken@dpu.edu.tr 1271
Öğr.Gör. Ali Telli Sivil Savunma ve İtfaiyecilik Programı ali.telli@dpu.edu.tr 1218
Öğr.Gör. Ali Rıza EBEOĞLU Mekatronik Programı alirıza.ebeoglu@dpu.edu.tr 1243
Öğr.Gör. Arzu Akbulut Makine Programı arzu.akbullut@dpu.edu.tr 1269
Öğr.Gör. Bahar Özdomaniç Bilgisayar Programcılığı Programı bahar.ozdomanic@dpu.edu.tr 1267
Yrd.Doç.Dr. Hediye Deniz Ada Kimya Teknolojisi Programı hdeniz.ada@dpu.edu.tr 1269
Öğr.Gör. Hüsnü Dönmez Yapı Denetimi Programı husnu.donmez@dpu.edu.tr 1262
Öğr.Gör. İbrahim Özcan Bilgisayar Operatörlüğü Programı ibrahim.ozcan@dpu.edu.tr 1248
Öğr.Gör.Dr. Kerim Karabacak Mekatronik Programı kerim.karabacak@dpu.edu.tr 1247
Öğr.Gör. Mehmet Ali Arslanbaba İnşaat Teknolojisi Programı  mali.arslanbaba@dpu.edu.tr 1182
Öğr.Gör. Mehmet Ali Taş Bilgisayar Programcılığı Programı mali.tas@dpu.edu.tr 1270
Öğr.Gör. Muhammet Yalınbaş Yapı Denetimi Programı muhammet.yalinbas@dpu.edu.tr 1159
Öğr.Gör. Mustafa Ceyhun Erkoca Mekatronik Programı ceyhun.erkoca@dpu.edu.tr 1268
Öğr.Gör. Nuri Hakkı Afyon Kimya Teknolojisi Programı nhakki.afyon@dpu.edu.tr 1130
Öğr.Gör. Ömer Demir Bilgisayar Operatörlüğü Programı omer.demir@dpu.edu.tr 1270
Öğr.Gör. Özgür ÖZCAN Sivil Savunma ve İtfaiyecilik Programı ozgur.ozcan@dpu.edu.tr 1243
Öğr.Gör. Remzi Beşiktaş Sivil Savunma ve İtfaiyecilik Programı remzi.besiktas@dpu.edu.tr 1130
Öğr.Gör. Sadettin Topçu İnşaat Teknolojisi Programı sadettin.topcu@@dpu.edu.tr 1159
Öğr.Gör. Serkan AKAN Bilgisayar Programcılığı Programı serkan.akan@dpu.edu.tr 1265
Öğr.Gör. Ümit Fatih Özkan Bilgisayar Programcılığı Programı ufatih.ozkan@dpu.edu.tr 1243
Öğr.Gör. Volkan Yayla Elektrik Programı volkan.yayla@dpu.edu.tr 1265
Öğr.Gör. Yılmaz Kapmaz Elektrik Programı yilmaz.kapmaz@dpu.edu.tr 1265
Öğr.Gör. Yüksel Bilgin Yapı Denetimi Programı yuksel.bilgin@dpu.edu.tr 1243
Okt. Fatma TOKYAY ÜSTÜN Elektrik Programı fatma.tosun@dpu.edu.tr 1267
Okt. Yunus ACAR Mobilya ve Dekorasyon Programı yunus.acar@dpu.edu.tr 1228
Son Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2017, Pazartesi